Firma Owocowe Smaki od ponad piętnastu lat zajmuje się produkcją ekologicznych owoców i warzyw w certyfikowanym gospodarstwie rodzinnym prowadzonym przez P. Antoniego Tudryna. Pierwszy Certyfikat na swoje owoce i warzywa otrzymaliśmy w 2002 roku. Gospodarstwo znajduje się w powiecie leżajskim i niżańskim na Podkarpaciu. W związku z dużym zainteresowaniem klientów naszymi produktami w 2004 roku została zainaugurowana działalność rodzinnej tłocznii.

Od 2011 Oferujemy naszym klientom produkty pod marką „Owocowe Smaki”, tłoczone za pomocą nowoczesnej, profesjonalnej linii produkcyjnej pozwalającej otrzymać soki najlepszej jakości. Swoją ofertę pokazujemy na licznych targach, wystawach i kiermaszach żywności ekologicznej w kraju i zagranicą. Jakość naszej produkcji potwierdza Certyfikat Producenta Ekologicznego wydany nam przez Jednostkę Certyfikującą Ekogwarancja PTRE oraz certyfikaty Rolnictwa Ekologicznego, które posiadają dostawcy naszych owoców i warzyw.

W 2014 r. firma powiększyła się i została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie właścicielami firmy są: Antoni Tudryn, Tomasz Obszański oraz Andrzej Obszański. Wszyscy właściciele posiadają certyfikowane gospodarstwa rolne.

Częścią naszej działalności jest także sadownicto, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie dotyczące produkcji owoców, nieustannie podnosząc jakość naszego surawca. Te doświadczenia pozwoliły nam na odpowiedni dobór odmian ekologicznych owoców i warzyw, dających niepowtarzalny smak naszych produktów.

Będąc także członkiem Związku Stowarzyszeń Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego i Klastra Dolina Ekologicznej Żywności oraz Podkarpackiego Klastra Żywności Ekologicznej, wspieramy innych polskich sadowników i rolników, wyspecjalizowanych w produkcji rolnej i spełniających rygorystyczne wymagania Uniii Europejskiej dotyczące Rolnictwa Ekologicznego.

Nasze produkty dedykowane są dla osób, które podobnie jak my, preferują prawdziwe soki z wyciskanych owoców, oferujące nieporównywalnie wyższą jakość w porównaniu z sokami z koncentratu. Certyfikat Rolnictwa Ekologicznego oraz polskie pochodzenie owoców są też ich dużymi atutami. Dlatego właśnie dbamy aby ich jakość oraz mocny smak i aromat były ich charakterystycznymi cechami, unikając tym samym substancji konserwujących, brawiących lub wzmacniających smak i zapach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także odrębną linię soków delikatnie słodzonych ekologicznym cukrem trzcinowym, którego zawartość nie przekracza 9%.

Nieustannie rozwijamy także nasze kanały dystrybucji aby mogli Państwo nabyć nasze produkty jak najwygodniej. Już teraz nasze produkty dostępne są w ponad 1000 sklepów ze „zdrową żywnością”, marketów gourmet oraz sklepów internetowych na terenie całego kraju, a będzie ich dużo więcej.

100% soku tłoczonego
100% certyfikowane EKO
100% z polskich owoców i warzyw
0%-9% cukru dodanego
0% substancji konserwujących i barwiących
0% substancji wzmacniających smak i zapach

Produkty OWOCOWE SMAKI prezentują wyjątkowe połączenie wysokiej jakości soków tłoczonych dzięki  nowoczesnej linii produkcyjnej i tradycyjnego smaku regionalnego. Produkty dedykowane są dla klientów, którzy cenią sobie zarówno mocny smak prawdziwego soku jak i jego właściwości zdrowotne.

Wśród produktów cieszących się największym uznaniem naszych klientów są soki jabłkowy i marchewkowo jabłkowy, głównie ze względu na wytępujące w jabłku polifenole i w marchwii betakaroten oraz soki porzeczkowe, aroniowe i malinowe, ze względu na występujące w tych owocach bioflavonoidy i rutyne, które zapewniają dobrą kondycję naczyniom krwionośnym.

Nieustannie rozwijamy także nasze kanały dystrybucji aby mogli Państwo nabyć nasze produkty jak najwygodniej. Już teraz nasze produkty dostępne są w ponad 1000 sklepów ze „zdrową żywnością”, marketów gourmet oraz sklepów internetowych na terenie całego kraju, a będzie ich dużo więcej.

 

Certyfikat Zgodności z Normami Przetwórstwa Ekologicznego

Dowodem najwyższej jakości naszych soków i przetworów jest Certyfikat zgodności nr PL-EKO-01-8919 przyznany przez Jednostkę Certyfikującą EKOGWARANCJA PTRE. Certyfikat ten dowodzi, że nasze produkty wytwarzane są w zgodzie z zastosowaniem ściśle określonych zasad przetwórstwa ekologicznych produktów spożywych, a surowce z których są wykonane pochodzą z gospodarstwa ekologicznego, spełniając wymagania Rozporządzenia 834/2007. Jednostka Certyfikująca EKOGWARANCJA PTRE jest jednostką Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Został jej nadany numer PL-EKO-01.

Certyfikat 10-2019-1
Certyfikat 10-2019-2
Certyfikat 10-2019-3

Nasza filozofia

Tłoczymy nasze soki w oparciu o kilka prostych zasadz. Zobacz.

Jeśli ją podzielasz, polub nas na Facebooku!

Jakość

Jakość jest dla nas najważniejsza, dlatego dbamy o nią w całym łańcuchu wartości naszych produktów.

Smak

Soki świeżo wyciskane, bez dodatku wody, przygotowane w odpowiednich proporcjach odmian owoców i warzyw, dają ten niepowtarzalny i mocny smak.

Zdrowie

To proste. Soki naturalne nieklarowane, nie z koncentratu i bez niepotrzebnych dodatków są zdrowsze!

Eko/Organic

Nie chcemy w naszych sokach owoców opryskiwanych chemicznie. Jesteśmy zwolennikami rolnictwa ekologicznego.

Nasza Odpowiedzialność

Społeczna i Środowiskowa

eko-ring3

Promujemy rynek produktów ekologicznych

Społecznie i zawodowo wspieramy ekologiczną produkcję rolną bez udziału GMO, pestycydów, fungicydów, herbicydów i innych. Współpracujemy także w organizacji corocznych targów ekologicznych Eko-Gala.

local-ring

Nabywamy Surowce Lokalnie

Nasze ekologiczne owoce i warzywa pochodzą wyłącznie z polskich gospodarstw i sadów. Nie importujemy surowców, które są uprawiane w Polsce.

rolnik-ring

Wspieramy „małych rolników”

Współpracyjemy wyłącznie z rolnikami posiadających małe i średnie gospodarstwa. Wierzymy, że rolnictwo ekologiczne jest szansą rozwoju zarówno dużych jak i małych gospodarstw rolnych, powodując wzrost ich przedsiębiorczości. Jest szansą także na zrównoważony rozwój obszarów wiejskich.

dzieci-ring

Prowadzimy Edukację Dzieci

Współpracujemy w programach edukacji dzieci i młodzieży z zakresu rolnictwa ekologicznego, wspierając organizację warsztatów w szkołach i przedszkolach oraz konkursów i wizyt w gospodarstwach.

drzewo-ring

Dbamy o środowisko

Dbamy o środowisko naturalne w całym procesie produkcyjnym a także w naszych sadach, czego wymagamy też od naszych dostawców.

biznes-ring

Zrównoważony Biznes

W swojej działalności łączymy konkurencyjność ze zrównoważonym modelem biznesowym. Dążymy tym samym do integracji działań biznesowych, społecznych i środowiskowych.